Top Button

VFS Global tarafından yönetilen Danimarka Vize Başvuru Merkezi web sitesine hoş geldiniz. VFS Global, Danimarka’ ya başvuru yapmak isteyenlere vize prosedürü ve gereklilikleri hakkında bilgi sağlamak ve vize başvurularını toplamak için Danimarka Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş, özel olarak işletilen ticari bir hizmet şirkettidir. Ancak, vize konusundaki değerlendirme ve karar sadece Büyükelçilik tarafından alınır. Daha fazla bilgi için lütfen Danimarka misyonunun web sitesini ziyaret edin.

Important information icon
 • Randevularla ilgili önemli duyuru;

  Elçilikten iletilen karara göre, 24 Şubat 2020 tarihi ve sonrasında yapılması planlanan başvurular için randevu almak zorunludur. Ancak, ticari amaçla ve ya acil tibbi bir sebepten dolayı Danimarka’daki tanıdığınızı ziyarete gidiyorsanız randevusuz başvuru yapabilirsiniz.

 • Önemli Duyuru ;

  Değerli Başvuru Sahiplerimiz; Elçilikten alınan bilgiye göre; Antalya ve İzmir Ofisleri 3 ve 4 Mart 2020, Ankara ve İstanbul ofisleri 4 Mart 2020 tarihinde Danimarka başvurularına kapalı olacaktır. Belirtilen ofislerimiz 5 Mart 2020 itibariyle normal çalışma akışlarına geri dönerek Danimarka başvurularına açık olacaktır.

 • VİZEYE BAŞVUR:

  YENİ ONLINE VİZE BAŞVURUSU: 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren vize başvurunuzu çevrimiçi doldurmalı ve başvuru ücretini https://applyvisa.um.dk/ adresini kullanarak çevrimiçi olarak ödemelisiniz. Vize ücretini çevrimiçi olarak ödedikten sonra, Kapak sayfasını ApplyVisa'dan basıp imzalamanız, destekleyici belgelerini teslim etmeniz ve Visa Application Center'da biyometrik bilgileri  sağlamanız gerekir. Başvuru prosedürü ve gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için, Danimarka Büyükelçiliği, Türkiye'yi ziyaret edin veya buraya tıklayın.

  ONLINE ÖDEME Oturum ve Çalışma izni başvurusu (Uzun Süreli Vize):

  1 Temmuz 2019'dan itibaren Danimarka Dışişleri Bakanlığı, tüm Danimarka diplomatik misyonları dahil olmak üzere, ikamet veya çalışma izni için elçilik ücretinin çevrimiçi ödenmesini sağlıyor.

  Elçilik ücreti, bu bağlantıyı kullanarak çevrimiçi olarak ödenmelidir. https://dys.um.dk/permit/

  Ödeme makbuzu Danimarka Vize Başvuru merkezine (VFS) başvuru esnasında pasaportunuz, ilgili belgeleri ve tedarik edilen biyometrik bilgilerle  teslim edilmelidir.

  İ / Ç izinli davalarda ödenmesi gereken üç ücret olduğunu lütfen unutmayın.

  1. Danimarka Göçmenlik Bürosu ya da Danimarka Uluslararası İstihdam ve Entegrasyon Ajansı (SIRI) ücretini,
  2. Danimarka elçiliğine ücret (https://dys.um.dk/permit/ linkini kullanarak) ve
  3. Danimarka Vize Başvuru Merkezine (VFS) ücret.
 • Sahte iş tekliflerine dikkat edin. Daha fazla bilgi için

İndirin

Çevrimiçi Vize Başvuru Formu

Vize Ücretleri
Buraya Tıklayınız

Randevu Alma

Vize başvuru merkezi için randevu alın

Başvurunuzu Takip Edin

Track your application icon

Daha önce Vize başvuru merkezinden oturum izni için başvuru yaptıysanız, başvurunuzu takip edebilirsiniz

Buraya Tıklayınız

Genel Bilgiler

Danimarka Vize Başvuru Merkezi

Size en yakın başvuru merkezini öğrenin. En yakın başvuru merkezini seçiniz.

Haberler / Güncellemeler

Aralık ayında Danimarka ve temsil ettiği Ülkelere seyahat etmek isteyen...

Published on 25 November 2019


Daha Fazla