Top Button

Randevu Alma

Başvuru Sahipleri, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya Vize Başvuru Merkezlerinde Danimarka vizesine başvurmak için bir randevu alabilir. Ancak, başvuru sahipleri bu Vize Başvuru Merkezlerinden randevusuz olarak da Danimarka vizesine başvurabilir. Lütfen unutmayın, kapıdan giren başvuru sahipleri için bekleme süreleri beklenenden daha uzun sürebilir.

Lütfen unutmayın, geçici oturma iznine başvurmak için (aile birleşimi hariç), Çağrı Merkezimizden randevu almanız gerekmektedir.  (+90212 373 58 03)

Lütfen unutmayın, Schengen vizesine başvurmak için randevular online veya Çağrı Merkezinden alınabilmektedir.  (+90212 373 58 03)

Schengen Vizesi için randevuyu online almayı tercih ettiyseniz, lütfen buraya tıklayınız.

Bu özel hizmet üzerinden başvurunuzu yapmak için VIP Premium Lounge Hizmet Bilgilerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

"Prime Time" hizmetini tercih etmek isteyen başvuru sahiplerinden ek ücret alınacaktır.  Ayrıntılı bilgi için, "Ek Hizmetler" sayfasını ziyaret ediniz.

Ek hizmetler hakkında bilgi edinmek için Ek Hizmetleri de ziyaret edebilirsiniz.

Sayın Başvuru Sahibi, kalabalık ve İstanbul trafiğinden kaçınmak için 07:00-08:15 prime time saat aralığında başvuru yapabilirsiniz, randevu almak ve ayrıntılar için lütfen Çağrı Merkezimizi (+902123735803) arayınız.