Top Button

Randevu Alma

Başvuru sahipleri, 24 Şubat 2020 tarihinden itibaren Danimarka vizesine başvurmak için  Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya Vize Başvuru Merkezlerine  randevu almak zorundadırlar. Ancak, ticari amaçla ve ya acil tibbi bir sebepten dolayı Danimarka’daki tanıdığınızı ziyarete gidiyorsanız randevusuz başvuru yapabilirsiniz. Lütfen unutmayın, kapıdan giren başvuru sahipleri için bekleme süreleri beklenenden daha uzun sürebilir.

Lütfen unutmayın, geçici oturma iznine başvurmak için (aile birleşimi hariç), Çağrı Merkezimizden randevu almanız gerekmektedir.  (+90212 373 58 03)

Lütfen unutmayın, Schengen vizesine başvurmak için randevular online veya Çağrı Merkezinden alınabilmektedir.  (+90212 373 58 03)

Schengen Vizesi için randevuyu online almayı tercih ettiyseniz, lütfen buraya tıklayınız. Önemli : Lütfen randevu almadan önce burayı tıklayarak başvuru kriterlerine uyup uymadığınızdan emin olun. Aksi halde randevu alsanız dahi başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Bu özel hizmet üzerinden başvurunuzu yapmak için VIP Premium Lounge Hizmet Bilgilerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

"Prime Time" hizmetini tercih etmek isteyen başvuru sahiplerinden ek ücret alınacaktır.  Ayrıntılı bilgi için, "Ek Hizmetler" sayfasını ziyaret ediniz.

Ek hizmetler hakkında bilgi edinmek için Ek Hizmetleri de ziyaret edebilirsiniz.

Sayın Başvuru Sahibi, kalabalıktan ve İstanbul trafiğinden kaçınmak için 07:00-08:15 prime time saat aralığında başvuru yapabilirsiniz, randevu almak ve ayrıntılar için lütfen Çağrı Merkezimizi (+902123735803) arayınız.