Başvuru Sahiplerine Önemli Uyarı!
VFS Global Vize Başvuru Merkezimiz dışarısında, kapı önünde, ücret karşılığında hizmet sunan kişiler, yetkisiz acentalar ya da tercüme bürolarından hizmet almanızı kesinlikle önermemekteyiz.
Deneyimlerimiz bu kişilerin genellikle yanlış bilgi ve belge sunduğunu göstermiştir.
VFS Global Vize Başvuru Merkezlerinin ve Büyükelçiliklerin bu kişiler, acentalar ve tercüme bürolarıyla hiç bir bağlantısı olmadığı konusunda dikkatli olunmalıdır.
MÜŞTERİ DENEYİMİ

Geri bildirimler ve Öneriler

VFS Global bünyesinde, müşteri güvenliğini daima en öncelikli tutarak tüm müşteri temas noktalarında sınıfının en iyisi, istikrarlı deneyimler sunmak üzere teknoloji destekli sistemlerimizi, süreçlerimizi ve öncü deneyimimizi geliştirmeye durmadan devam ediyoruz.

Geri bildirimlerinize ve önerilerinize değer veriyoruz.

Size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmak için lütfen buraya tıklayarak geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi paylaşın.

Bir şikâyetiniz mi var?

Şikâyet düzeltme sistemimiz, zamanında memnuniyet verici bir çözümü temin etmek için tüm şikâyetlerle verimli ve etkin bir şekilde ilgilenmeyi amaçlamaktadır.

Bir şikâyet paylaşırken acil düzeltme için lütfen aşağıdaki ayrıntıları dâhil edin:

  • Adınız ve iletişim bilgileriniz
  • Şikâyetinizin net açıklaması (örneğin; tarihler, yer, muhatap olunan personelin adı ve diğer ilgili arka plan bilgileri)
  • Başvurunun türü ve ilgili uygulama referans numarası (numaraları)

Şikâyetinizi paylaşmak için lütfen buraya tıklayın.

2-4 iş günü içinde size dönüş yapacağız.