top button

EK SERVİSLERİMİZ

VIP SERVISI (Opsiyonel) – bu servis Ankara’daki ve İstanbul’daki şubelerimizde gerçekleştirilmektedir

Vize talep edenler, diledikleri takdirde 50 euro ödeyerek VFS merkezi bünyesinde sunulan VIP servisinden yararlanabilirler

VIP hizmetinden yararlanmak için Vize Başvuru Merkezi’ne geldiğinizde güvenlik görevlisine VIP servis istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için 90 212 373 58 02 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

VIP servisimizi tercih etmenizin, Büyükelçiliğin işlem sürecini ve kararını etklemeyeceğini lütfen unutmayınız.

SMS Hizmeti (Opsiyonel) – 1 EURO

Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla bir dizi yüksek kalitede hizmetler sunmak için sürekli olarak çaba göstermekteyiz. Başvuru sahiplerinin deneyimine değer katmak için sürekli ve devam eden gayretlerimizin bir parçası olarak, vize başvurunuzun durumunuzu öğrenmenin en hızlı yolu olan en son teknoloji SMS hizmetimizi sunmak bizim için bir ayrılacaktır.

Kullanımı kolay bu çığır açıcı SMS hizmeti, bir kaz satın alındığında, başvuru sahibinin cep telefonuna otomatik geribildirim onay mesajı gönderecektir. Ayrıca, bu kullanıcı dostu hizmet, başvuru sahiplerinin e-posta adresine Vize Başvuru durumlarını bildiren otomatik bir e-posta mesajı gönderilerek de takip edilebilmektedir.

Kurye Hizmeti (Opsiyonel) –  10 EURO

Türkiye nispeten geniş bir ülke ve bir yerden diğer yere seyahat etmek çok zaman alabilir, pahalı ve şüphesiz ki yorucu olabilir. Başvuru sonuçlarınızı hızla iletebilmek için, Başvuru Merkezi, pasaport/belgeleriniz bir kurye servisiyle gönderilebileceği UPS Türkiye ile anlaşma yapmıştır. Mükemmel bir performansa sahip UPS, gönderilerinizi, Türkiye’nin neredeyse her yerinde kapınıza kadar teslim edebilmektedir – başvuru sahiplerinin para ve zamanından tasarruf yapmasını sağlar!

Bu hizmetin şuandaki maliyeti Vize Ücretleri tablosunda belirtilmektedir – şüphesiz ki bu bir opsiyonel hizmettir. Detaylı bilgi için lütfen Vize Başvuru Merkezinde Başvuru Yetkilinize danışınız.

Başvuru Sonrası Kurye Hizmeti (Opsiyonel) – 10 EURO

Başvuru sonrası Kurye Hizmeti

Başvurunuzu yaptıktan sonra da pasaportunuzu adresinizden teslim almak için kurye hizmeti (UPS) talep edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmek için istek formunu buraya tıklayarak doldurabilirsiniz.

Talebin ve teslimatın yalnızca iş günleri içerisinde gerçekleşebileceğini lütfen unutmayınız.

Fotokopi Hizmeti (Opsiyonel) – 1 TL

Başvuru sahipleri Vize Başvuru Merkezindeki fotokopi hizmetinden faydalanabilir. Detaylı bilgi için Vize Başvuru Merkezinde Başvuru Yetkilinize danışınız.

Fotoğraf Hizmeti (Opsiyonel) – 25 TL

İçine para atılarak, ekranda gördüğünüz en iyi fotoğrafınızı seçebileceğiniz Foto Kabin makinamız Vize Başvuru Merkezlerinde bulunmaktadır. Kabin kullanımı oldukça basit olup fotoğrafınız 45 saniyede teslim edilmektedir. Sabit olarak 25 TL (KDV dahil) ile çalışan makineden 6 adet biyometrik fotoğraf alabilirsiniz.

Çıktı Alma Servisi (Opsiyonel)

Başvuru sahipleri Vize Başvuru Merkezinde elektronik ortamda bulundurdukları belgelerin çıktısını alabilirler. Başvuru sahipleri printout gişelerinin mail adreslerine elektronik ortamdaki dökümanlarını e-mail olarak atıp çıktılarını alabilirler.

Çıktı ücreti: 1 TL (sayfa başına)

Mail adresleri:
Helpdesk.Harbiye@Vfsglobal.com – Harbiye

Not:

  • Tüm ücretler başvuru sırasında nakit olarak ödenmelidir.
  • Kurye'den gönderinizi teslim alırken, başvuru sahibi ya da temsilcisinin kimliğini gösteren bir belgeyi ibraz etmeniz gerekmektedir.

İnternet Kiosk – 20 TL

Bu servisimizi, internet erişimi için kullanabilir, başvurunuzu tamamlamanız için gerekli evrakların çıktısını alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için başvurunuz sırasında danışma/vize başvuru personelimizden bilgi alabilirsiniz.