top button

VİZE TİPLERİ

Ankara'daki İrlanda Büyükelçiliği, Ankara, İstanbul,İzmir ve GaziantepVize Başvuru Merkezlerinin açılışını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Vize başvuruları, İstanbul, Ankaraİzmir ve Gaziantep'teki İrlanda Vize Başvuru Merkezlerine sunulacaktır. Ankara, İstanbul İzmir ve Gaziantep'te sunulan başvurular, Ankara'da bulunan İrlanda Büyükelçiliği tarafından değerlendirilecektir. Bu site, bilmeniz gereken diğer faydalı bilgilerle birlikte, başvurunuzun yapılması ve alınması süreciyle ilgili bilgiler sağlar.

Başvuru Sahibi Adayları için
Vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin bu sitede yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumaları rica olunur. Bu sitede yer alan bilgiler ve talimatlar, belgelerinizi olabildiğince doğru ve tam bir şekilde hazırlamanızda yardımcı olacaktır. Bu, başvurunuzun eksik ya da işleme alınmama olasılığını azaltacaktır.

Başvurunuza ilişkin bir karar verilmeden önce Ankara, Türkiye’deki İrlanda Büyükelçiliği’ne bağlı İrlanda Vize Başvuru Merkezinde şahsi bir mülakat için Vize Görevlisi ile görüşmeniz gerektiğini göz önünde bulundurunuz. Vize Başvuru Merkezi, bunun için size bir randevu verilmesinde yardımcı olacaktır.