Top Button

Italya Vize Başvuru Merkezine Hoşgeldiniz. Vize Başvurusunda bulunmak isteyen başvuru sahiplerimizin internet sitemizde bulunan bilgileri dikkatli bir şekilde okumları gerekmektedir. Internet sitemizde bulunan bilgiler özenle oluşturulmuştur.

Italya Vize Başvuru Merkezine Hoşgeldiniz. Vize Başvurusunda bulunmak isteyen başvuru sahiplerimizin internet sitemizde bulunan bilgileri dikkatli bir şekilde okumları gerekmektedir. Internet sitemizde bulunan bilgiler özenle oluşturulmuştur.

Important information icon
 • 23 Aralık 2022

  VİZE BAŞVURULARINA DAİR YENİ ÖNEMLİ BİLGİLER

  Önümüzdeki haftadan itibaren vizeye başvurmak isteyen ve ikamet yerleri Ankara yada İzmir konsolosluk yetki bölgeleri içerisinde bulunan kişilere ait başvurular (ikamet yerinizin hangi konsolosluk yetki bölgesi içerisinde olduğunu öğrenmek için burayı tıklayınız), iDATA-VFS firmaları tarafından yönetilecektir.

  26 Aralık 2022 tarihinden itibaren vize randevuları bu sayfadan alınması gerekecektir.

  Vizeye başvurmak isteyen kişilerin, başvurularını teslim etmek üzere 2 Ocak 2023 tarihinden itibaren, verilen randevu gününde aşağıda adresleri bulunan ofislere gitmeleri beklenecektir:

  • Adana: Çınarlı Mah. 61027 Sok. No:20/12 Sunar Nuri Çomu İş ve Alışveriş Merkezi Seyhan
  • Ankara: Remzi Oğuz Arık Mah. Atatürk Bulvarı Ata Ap. No: 231/A Çankaya / Ankara
  • Antalya: Çağlayan Mah. 2053. Sok. No: 28 Ateşoğulları Apt. D: 1 Lara/Muratpaşa / Antalya
  • Bodrum: Oasis AVM, Cumhuriyet Mah., Kıbrıs Sehitleri Cad., No. 208, ufficio 83-B-90, Bodrum / Muğla
  • Gaziantep: Budak Mahallesi 10031 Nolu Sk. Yasem İş Merkezi NO: 42 C / 0 Şehitkamil / Gaziantep
  • Izmir: İsmet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulvarı No:21 Giriş:1 Zemin Kat - Konak / İzmir

   Geçtiğimiz haftalarda başvurularını VFS firmasına zaten teslim etmiş olan başvuru sahipleri ise, değerlendirme aşaması tamamlandıktan sonra pasaportlarını teslim almak üzere VFS tarafından çağrılacaktır.

   İstanbul başkonsolosluk yetki bölgesi içerisinde ikamet eden kişiler ise de, daha önceden faaliyette olan iDATA vize merkezlerine başvurmaya devam edebilirler.

 • 21 Temmuz 2022

  Internet sayfamız yenilenmiştir. Lütfen buraya tıklayarak yeni işlemleriniz açılan sayfada yapın

 • 07 Temmuz 2022

  Lütfen dikkat resmi tatil dolayısı ile 8 - 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında ofislerimizden başvuru kabul edilmeyecektir

 • 27 Haziran 2022

  28 Haziran itibariyle İzmir Vize Başvuru Merkezi geçici olarak Çankaya, Gazi Osman Paşa Blv. No 13, 35240 Konak/İzmir adresinde bulunan Kordon Otel Çankaya adresine taşınmıştır. Bu nedenle randevusu olan tüm müşterilerin vize başvurularını bir sonraki duyuruya kadar Kordon Otel Çankaya'ya yapmaları gerekmektedir.

 • “Vize Başvuru Merkezlerinde Evcil Hayvan Kısıtlaması”

  VFS Global, tüm müşterilerin ve çalışanların sağlığını ve güvenliğini sağlamaktan sorumludur. Bu amaca uygun olarak, müşterilerimizden evcil hayvanlarını Vize Başvuru Merkezine getirmemeleri rica olunur.

  Bazı müşteriler kendilerini tehdit altında hissedebilir. Veya müşterilerde enfeksiyon tehdidi ve alerjiye neden olabileceğinden; ofislerde ve ofis eşyalarında fiziksel zarara sebep olabileceklerinden Vize başvuru merkezlerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

 • 19 Ağustos 2021

  Antalya vize başvuru merkezimiz 23 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Pazartesi - Cuma (Web sitesinde belirtilen resmi tatiller hariç) günleri arasında vize başvurusu almaya başlayacaktır.

 • 01 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Çalışma İzni Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi ve Geri Dönüş Vizesi için Online Randevu Sisteminden randevularınızı oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0212 373 58 28 telefon numarası ile Çağrı Merkezini arayabilirsiniz” (Sadece İzmir Vize Başvuru Merkezi için geçerlidir)
 • Dolandırma amaçlı iş tekliflerine karşı uyarı.Daha fazla bilgi için buraya tıklayın
 •  

Downloads

Vize formları
Vize ücretleri

Buraya Tıklayın

Randevu alma

Schedule an appointment icon

Vize Başvuru Merkezi'ne gelmek için randevu alın

Buraya Tıklayın

Başvuru Takibi

Track your application icon

Eğer Vize Başvuru Merkezi'nde başvurunuzu yapmışsanız durumunu öğrenin

Buraya Tıklayın

Genel Bilgiler

İtalya Vize Başvuru Merkezi

Location icon

En yakın Vize Başvuru Merkezi. Lütfen aşağıda oturduğunuz şehiri seçin

Haberler ve Güncellemeler

Lütfen dikkat resmi tatil dolayısı ile 8 - 15 Temmuz 2022...

Published on 07 July 2022

28 Haziran itibariyle İzmir Vize Başvuru Merkezi geçici olarak...

Published on 28 June 2022

Daha Fazla