top button

Ласкаво просимо до Візового Центру Литви. Даний веб-сайт надає інформацію про те, як подати документи на отримання Шенгенської візи до Литви.

i-box icon
 • Починаючи з 19 квітня 2021 року необхідно подавати документ, який підтверджує медичне страхування, який відповідає вимогам щодо медичного страхування іноземців, встановленим статтями 61 та 17 (частина 3) Закону про правовий статус іноземців Литовської Республіки.
 • Починаючи з 14 квітня 2021 року, Візові Центри Посольства Литви не будуть приймати кваліфікаційний документ, якщо документ, який підтверджує кваліфікацію, не скріплено печаткою із зображенням Державного Герба України, він має бути засвідчений штампом Апостиль згідно Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів 1961 року.
 • Шановні Заявники!

  Інформуємо Вас, що Візовий Центр в м. Києві буде працювати в звичайному режимі з 23 березня 2021. Всі заявники, які мають дату подачі документів можуть приходити до Візового Центру в назначений їм день. Видача паспортів здійснюється також здійснюється лише за попереднім записом.

 • Візовий центр у м. Києві буде зачиненим для відвідування 22 березня 2021 року.

  Посилаючись на рішення Київської Міської Адміністрації від 18 березня 2021 згідно якого запроваджуються жорсткі карантинні обмеження в місті, ми повідомляємо що Візовий Центр в місті Київ буде закритий 22 березня 2021 р. для подачі заяв та отримання паспортів.

  Заявники, котрим призначена дата подачі 22 березня 2021 року в Києві, буде призначено нову дату подачі документів.

  Візовий Центр в місті Київ не може підтвердити свою роботу з 23 березня і до кінця дії локдауна в місті на даний момент. Візовий центр з заявниками зв'яжеться протягом наступного тижня додатково і проінформує про фінальне рішення щодо роботи Візового центру в Києві в період з 23 березня по 9 квітня. Також заявники можуть дивитися актуальну інформацію на нашому веб сайті.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Київ відновлює свою роботу з 25 січня 2021 року.
 • Відповідно до оголошення місцевої влади про введення повного локдауну в Україні, який відбудеться з 8 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, ми хотіли б звернути Вашу увагу , що Візовий Центр в місті Києві буде зачиненим. Конверт з рішенням може бути Вам повернено тільки через кур’єрську службу, замовлену через Візовий Центр. Інші візові центри в інших містах України будуть працювати у звичайному режимі.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів відновлює свою роботу з 19 жовтня 2020 року.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів тимчасово призупиняє свою роботу з 15 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.
 • Шановні Клієнти! Візові Центри відновлюють свою роботу на прийом документів на довгострокові візи з 13 жовтня 2020.
 • Шановні Клієнти! З 21 вересня 2020 року Литовська Республіка тимчасово спрощує порядок видачі віз громадянам Республіки Білорусь. Громадяни Республіки Білорусь зможуть отримати Національну візу типу Д на термін до шести місяців. Більш детальну інформацію Ви знайдете тут

  Шановні Клієнти! Змінилися правила запису до Візового Центру, будь ласка, перейдіть за посиланням для подальшої інформації.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у м. Івано-Франківськ починає роботу з 10 серпня 2020 р.
 • Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро на Шенгенську візу та 60 Евро на національну візу у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.
 • Шановні Клієнти!

  Візові Центри починають прийом документів на всі категорії національних віз з 22 червня 2020 року. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом. З більш детальною інформацією, Ви можете ознайомитися тут

 • Шановні Клієнти!

  Зверніть,будь ласка, увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу на особу (короткочасне перебування по візі) зросте з 60 до 80 євро або еквівалентної суми у вашій місцевій валюті. Для дітей віком від 6 до 12 років плата за візу зросте до 40 євро або в еквіваленті. З 2 лютого 2020 року плата за національну візу «D» становитиме 120 євро для всіх іноземних громадян, крім українців та білорусів.

 • Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 3 вересня 2018 Візові Центри будуть приймати документи на національну візу. Для більш детальної інформації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію або ж відвідайте розділ «Довгострокові візи».
 • Зверніть, будь ласка, увагу, що прийом документів на національну візу буде здійснюватись тільки за попереднім записом.
 • Увага! Шахрайство на ринку праці. Детально за цим посиланням

Короткострокові візи

Довгострокові візи

Завантаження

Візові формуляри
Візові збори
Натисніть тут

Перевірити стан заяви

laptopn icon

Якщо Ви вже подали заяву на отримання візи у Візовому центрі, Ви можете перевірити її статус

Натисніть тут

Візові центри Литви

location icon

Дізнатись, де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візові Центри...

Published on 08 October 2020

З 21 вересня 2020 року Литовська Республіка тимчасово ...

Published on 22 September2020

Дізнатися більше