top button

Ласкаво просимо до Візового Центру Литви. Даний веб-сайт надає інформацію про те, як подати документи на отримання Шенгенської візи до Литви.

i-box icon
  • Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро на Шенгенську візу та 60 Евро на національну візу у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.
  • Шановні Клієнти!

    Візові Центри починають прийом документів на всі категорії національних віз з 22 червня 2020 року. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом. З більш детальною інформацією, Ви можете ознайомитися тут

  • Шановні Клієнти!

    Зверніть,будь ласка, увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу на особу (короткочасне перебування по візі) зросте з 60 до 80 євро або еквівалентної суми у вашій місцевій валюті. Для дітей віком від 6 до 12 років плата за візу зросте до 40 євро або в еквіваленті. З 2 лютого 2020 року плата за національну візу «D» становитиме 120 євро для всіх іноземних громадян, крім українців та білорусів.

  • Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 3 вересня 2018 Візові Центри будуть приймати документи на національну візу. Для більш детальної інформації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію або ж відвідайте розділ «Довгострокові візи».
  • Зверніть, будь ласка, увагу, що прийом документів на національну візу буде здійснюватись тільки за попереднім записом.
  • Увага! Шахрайство на ринку праці. Детально за цим посиланням

Короткострокові візи

Довгострокові візи

Завантаження

Візові формуляри
Візові збори
Натисніть тут

Перевірити стан заяви

laptopn icon

Якщо Ви вже подали заяву на отримання візи у Візовому центрі, Ви можете перевірити її статус

Натисніть тут

Візові центри Литви

location icon

Дізнатись, де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини

Візовий Центр м. Рівне буде приймати документи...

Published on 25 June 2020

Візовий Центр в м. Рівне буде зачинений...

Published on 03 June 2020

Дізнатися більше