top button

Віза для Карибських островів

Загальна інформація

Шановні клієнти!

Будь ласка, зверніть увагу, що з 07 лютого 2020 року клієнти, яким потрібна віза для відвідування Карибських Нідерландських островів, можуть звертатися як до візового центру, так і безпосередньо до Посольства Нідерландів.

Королівство Нідерландів складається із чотирьох держав: Нідерланди, Аруба, Кюрасао і Сінт- Маартен. З географічної точки зору, Нідерланди як країна поділена на 2 частини: Нідерланди у Європі та Нідерланди на Карибах. Дія Шенгенської угоди розповсюджується лише на Європейську частину Нідерландів.

Королівство Нідерландів на Карибах складається з таких країн як: Аруба, Кюрасао, Сінт-Маартен та трьох голландських частин: Бонер, Св. Євстафія і Саба (іноді скорочуються як БЄС або Б.Є.С.).

Терміни «країни», «Карибські частини Нідерландів» і «Кариби» використано у анкеті і в цій пояснювальній записці і відносяться до Аруби, Кюрасао, Сінт-Маартена і Б.Є.С.. «Посольство», «консульство » і «представництво» всі ці значення відносяться до посольства Королівства Нідерланди у третіх країнах. Контактну інформацію Ви можете знайти: www.minbuza.nl

Анкета для Карибських країн може бути подана для отримання короткострокової Карибської візи (до 90 днів перебування в період 6 місяців), яка буде дійсна лише для перебування на території Карибської частини Нідерландів.

Для отримання візи на о. Аруба, Кюрасао і Сінт-Маартен строком дії більше ніж 30 днів (у зв’язку із зміною місця проживання або роботи) сторона, що Вас запрошує подає за Вас анкету-запит до місцевих органів своєї країни. Якщо Ви бажаєте залишитись більше ніж 30 днів в Б.Є.С., Вам необхідно звернутись за тимчасовим дозволом на перебування в Б.Є.С. (MVV-B.E.S.), використовуючи анкету, яку Ви можете отримати в посольстві Вашої країни. Дану анкету Ви можете подати самостійно до посольства.

Для отримання більш детальної інформації натисніть тут .

Кому потрібна віза для відвідування Карибської частини Нідерландів?

Громадяни України зобов'язані мати візу для відвідування Карибської частини Нідерландів.

Розгляд заяви на отримання візи для подорожі до Карибських островів займає, як правило, 10 календарних днів. Проте, розгляд заяви може тривати до двох тижнів, або навіть і більше. Для Карибських островів видається лише один тип візи, а саме - гостьова віза. Термін перебування на островах за такою візою (разовою або багаторазовою) не може перевищувати 30 днів. Якщо виникне потреба залишитись на острові на довший час, то клієнт повинен звернутися до місцевої поліції острова відразу ж після прибуття. Якщо ви бажаєте залишитись на острові на термін довший, ніж 30 днів, необхідно чітко зазначити це в візовій анкеті.

Наявність візи є лише однією з умов отримання дозволу на відвідування Карибської частини Нідерландів. При перетині кордону, уповноважений офіцер може попросити вас надати йому оригінали документів, що підтверджують наявність коштів для поїздки, страхування від можливих витрат, пов'язаних з медичним обслуговуванням або репатріацією, мету вашої поїздки, термін перебування і т.д.

Особи, яким не потрібна віза для Карибської частини Нідерландів

 • особи, які мають посвідку на проживання у Сполучених Штатах, Канаді, Великобританії, Ірландії, Швейцарії або у країні Шенгенської зони;
 • особам, які мають дійсну візу або посвідку на проживання на французькій частині острова Сінт-Маартен не потрібна віза на нідерландську частину острова Сінт-Маартен, але віза потрібна для відвідування інших частин Нідерландських Карибських островів;
 • іноземці, які мають дозвіл на проживання або посвідку на проживання на однієї або більше частин Карибських Нідерландів, діючих більше 6 місяців;
 • власники «laissez-passer», який був виданий ООН або компетентними організаціями ООН
 • особи, які мають діючу Шенгенську візу з багаторазовим в’їздом
 • пасажири круїзних кораблів, які причалюють до одного з островів Нідерландських Карибських островів строком не більш 48 годин. Увага! Для Аруби – строком не більш 24 годин.
 • капітани та члени екіпажів громадянських кораблів або літаків, які виходять на берег Карибських островів не більше ніж на 48 годин і не загрожують суспільному порядку або безпеці Карибських островів;
 • особам, яким потрібна віза при звичайних умовах, але вони мають сертифікат на право повернення (terugkeerbewijs) на Нідерландські Кариби

З 1 листопада 2014 року громадянам Албанії, Боснії і Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії, Об’єднаних Арабських Еміратів віза для відвідування Карибської частини Нідерландів не потрібна. Будь ласка, натисніть тут, щоб завантажити повний список країн, громадянам яких не потрібна віза.

Якщо з Вами подорожує дитина, на неї необхідно підготувати окремий пакет документів. Анкету на неповнолітню дитину повинні підписати обоє батьків.

Будь ласка зауважте, що Посольство не повертає запрошення після розгляду справи. Підготуйте копію запрошення, а також всі необхідні документи для перетину кордону завчасно.

Візові збори

Консульський збір


Консульський збір в євро Консульський збір в гривнях
80 Будь ласка, скористайтесь наступним посиланням , , щоб переглянути діючий консульський збір в гривнях

40

Діти (віком від 6-ти до 12-ти років)
Будь ласка, скористайтесь наступним посиланням , щоб переглянути діючий консульський збір в гривнях

Візовий збір: Всі клієнти, які подають документи на отримання Карибської візи незалежно від їх громадянства, повинні сплатити візові збори у розмірі 80 євро. Лише діти віком до 6 років не сплачують консульський збір.

Сервісні збори

Вид збору Вартість (включаючи ПДВ) Примітки
Сервісний збір за особу 15 € (будь ласка, скористайтесь наступним посиланням, щоб переглянути діючий сервісний збір в гривнях). Оплачується в національній валюті (гривня) за кожну подану заяву
Кур’єрська доставка (адресна) UAH 180 Послуга на вибір клієнта
Кур’єрська доставка до офісу кур’єрської служби UAH 160 Послуга на вибір клієнта
СМС послуга UAH 45 Послуга на вибір клієнта
Послуга заповнення візової анкети UAH 85 Послуга на вибір клієнта
Фотокопіювання документів UAH 4 Послуга на вибір клієнта

Примітка:

Всі вищезазначені збори поверненню не підлягають і оплачуються готівкою в національній валюті (гривня) в касі Візового Центру.

Вартість збору може змінюватися без попередження.

Необхідні документи

Вам необхідно подати наступні документи:

 • Одну анкету, заповнену англійською або нідерландською мовами, підписану клієнтом. Анкету на неповнолітню дитину повинні підписати обоє батьків (3 стр. анкети).
 • Дві однакові нещодавні чіткі якісні кольорові фотографії (35мм х 45мм) паспортного зразку на білому/світлому фоні.
 • Закордонний паспорт або офіційний проїзний документ, дійсний на всій території Шенгенської зони, а також копію всіх його інформаційних сторінок, які містять візи, штампи та інші відмітки. Термін дії паспорту повинен бути не менше ніж 3 місяці після запланованої дати повернення, а також містити як мінімум дві чисті сторінки для візи. Якщо у Вас два або більше закордонних паспортів, потрібно надати всі; також необхідно надати їх копію.

  УВАГА: Віза буде видана тільки в біометричний паспорт або в той паспорт, який був виданий клієнту останнім. Інші і більш старі паспорти не будуть прийняті, незважаючи на те, що вони ще дійсні.

 • Якщо Ви не є громадянином України або Білорусі, тоді необхідно подати оригінал та копію дозволу на проживання в Україні, дійсного як мінімум 3 місяці після дати Вашого повернення.
 • Копії всіх інформаційних сторінок внутрішнього паспорту. Для неповнолітніх заявників: оригінал і копію свідоцтва про народження.
 • Страховий поліс, дійсний на території Нідерландських Карибських о-вів , протягом всього періоду перебування із сумою покриття 30000 € на випадок термінового медичного обслуговування або репатріації. Клієнтам, які подають документи на отримання мультивізи, достатньо надати страховий поліс на термін першої поїздки.
 • Підтвердження резервації готелю на весь період перебування, та/або запрошення з Нідерландських Карибських о-вів.
 • Резервація квитків в обидві сторони.
 • Наступні документи повинні бути оформлені англійською мовою або перекладені на англійську мову (переклад не потрібно завіряти нотаріально):

  • Недавня довідка з місця роботи, де зазначено дату прийому на роботу, посаду, заробітну плату та причину і термін відсутності.
  • Приватний підприємець повинен подати копію свідоцтва про реєстрацію.
  • Якщо клієнт є безробітнім це має бути чітко вказано в анкеті.
  • Студентам потрібно подати наступні документи: копію студентського квитка і довідку з університету, з дозволом бути відсутнім на заняттях.
  • Пенсіонерам потрібно надати копію пенсійного посвідчення.
 • Підтвердження платоспроможності: виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці (видана не раніше ніж за 14 банківських днів до подачі документів) . Залишок має бути із розрахунку не менш, ніж 150-200 доларів США на кожен день перебування на одну особу. Виписка має бути оформлена англійською мовою. Виписки, які будуть оформлені іншими мовами, навіть з перекладом, прийняті до розгляду не будуть.

Для неповнолітніх, які їдуть без супроводу обох батьків:

 • оригінал і копія нотаріально завіреного дозволу від батьків на виїзд дитини;
 • оригінал і копія свідоцтва про народження;
 • копії внутрішніх паспортів батьків.

Важлива інформація!

Довідка з місця роботи та запрошення мають бути оформлені англійською чи нідерландською мовою, або мають бути подані разом із перекладом.

Даний перелік не є остаточним.

Посольство залишає за собою право попросити надати додаткові документи, якщо буде необхідно.

Приміть до уваги, що Посольство не рекомендує робити остаточні платежі (за квитки та готель) до отримання візи. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у видачі візи, або несвоєчасному отриманні візи.

Вимоги до фотографій

Фотографії повинні відповідати наступним вимогам:

 • Мають бути однаковими та актуальними (зроблені не більше ніж 6 місяців тому);
 • Повинні бути кольоровими, надрукованими на звичайному папері для фотографій;
 • Повинні бути розміром 3,5 на 4,5 см;
 • Обличчя на фотографіях має бути видно повністю (обличчя повинно займати 30-36 мм від підборіддя до маківки);
 • Обличчя на фотокартках повинне бути добре освітлене;
 • Мають бути зроблені без сонцезахисних окулярів;
 • Мають бути зроблені без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов’язковий релігійний характер;
 • Окуляри не повинні бути тонованими або відбивати світло;
 • Рамка окулярів не повинна прикривати очі;
 • Рот на фотокартці повинен бути закритий.

Для більш детальної інформації та прикладами натисніть тут  

Термін розгляду заяви

Розгляд справ триває 10 календарних днів з дати подання заяви до Візового Центру. Максимально розгляд справи може тривати 4 тижні.

В деяких випадках процес розгляду заяви може тривати довше:

 • Консультація: перед видачею візи громадянам деяких держав Посольство повинно консультуватися з іншими Шенгенськими країнами.
 • Передача заяви на розгляд національних служб (Міністерства закордонних справ/Служби імміграції та натуралізації): у випадку передачі заяви до Нідерландів для подальшого розгляду, розгляд заяви може тривати до двох місяців.

Розгляд справ для громадян країн, які не підписали Угоду про Спрощення Візового Режиму.

 1. Рішення щодо заяви на отримання візи буде прийнято впродовж 15 календарних днів з дня подачі, що прийнятно згідно Статті 19.
 2. В окремих випадках цей термін може бути подовжено максимум до 30 календарних днів, а саме у тих випадках, коли заяві необхідно приділити додаткову увагу для перевірки даних, або у випадках, коли Посольству необхідна консультація з іншими представництвами країн Шенгенської Угоди.
 3. У виняткових випадках, коли необхідно отримати додаткові документи, цей термін може бути подовжено до 60 календарних днів максимум.
 4. Якщо візову заяву не відкликано, буде прийнято рішення:
  1. видати стандартну візу у відповідності до Статті 24;
  2. видати візу з територіальними обмеженнями у відповідності до Статті 25;
  3. відмовити у візі у відповідності до Статті 32; або
  4. припинити розгляд візової заяви та передати її до відповідних органів влади держави-представника у відповідності до Статті 8(2).

Будь ласка, зауважте, якщо Ви користуєтесь послугами кур’єрської служби, доставка документів додатково займає від 1 до 5 днів.

Візові формуляри

Візова анкета має бути заповнена повністю (тільки нідерландською або англійською мовою) та підписана клієнтом особисто.

Будь ласка, заповніть Візову Анкету онлайн на сайті МЗС Нідерландів

Також Візовий Центр пропонує послугу заповнення візових анкет. Вартість послуги - 85 грн. Послуга надається виключно за бажанням клієнта. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Згоду на обробку персональних даних Ви можете завантажити та роздрукувати, скориставшись посиланнями наведеними нижче. Також Ви можете отримати згоду на обробку персональних даних у Візовому Центрі.

Згода на обробку персональних даних

Будь ласка, зверніть увагу на те, що без Згоди на обробку персональних даних Ваші документи прийматися не будуть.