Top Button

Haberler / Güncellemeler

 • News icon

  06 August 2020

  Sayın Başvuru sahipleri Ankara Başvuru merkezinde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde hizmet verilmeye devam edecektir.

 • News icon

  20 Eylül 2019

  Önemli Güncelleme: Sistemsel bir sıkıntıdan dolayı bir süreliğine online bir şekilde başvurunuzu takip edemeyebilirsiniz. Bu süre zarfında Çağrı Merkezimizi +90 212 373 5801 nolu numaradan arayarak başvurunuz hakkında bilgi talep etmenizi önemle rica ederiz. Bu durumdan ötürü sizlerden özür dileriz.

 • News icon

  25 Agustos 2019

  Önemli Güncelleme; Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu vize başvurularını tamamlayıcı belgelerin mail yolu ile kabul edilmeyeceğini önemle duyurur.

  Vize başvurusunun VFS Global vize başvuru kabul merkezinde yapılan müracaat aşamasında tamamlayıcı belgeler ile birlikte eksiksiz olması gerekir.

  Eksik belgelerin tamamlanması yalnız VFS Global vize başvuru kabul merkezinde yapılabilir – tüm evrakların çıktısı alınarak ait oldukları kişinin başvurusuna eklenmelidir. Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu belgelerin zamanında ibraz edilmemiş olması ile ilgili sorumluluk taşımamaktadır – vize ile ilgili karar başvuru aşamasında verilen belgelere istinaden verilecek olup bunların daha sonra tamamlanacak olması olumlu karar verilmesini garantilemez. Vize başvurusunu hazırlama sorumluluğu başvuru sahibine aittir.

  Buna ek olarak, yabancılar kanununda belirtilen ÖĞRENCİ, BİLİMSEL ÇALIŞMA, STAJ ve GÖNÜLLÜ HİZMETİ kategorilerine ait vizeler için eksik belge tamamlama süresi 14 gün olarak belirlenmiştir.

 • News icon

  09 May 2019

  Önemli Güncelleme; İstanbul'daki Vize Başvuru Merkezimiz, 14 Mayıs 2019 tarihinden itibaren yeni bir lokasyonda hizmet vermeye devam edecektir. 14 Mayıs 2019 Salı günü itibariyle başvuru yapacak kişilerin başvurularını “ Hacıahmet Mh. Kurtuluş Deresi Cd. No: 29/A (Elysium Soul) Beyoğlu-İstanbul” adresinden yapmaları gerekmektedir.

 • News icon

  12 April 2019

  Önemli Güncelleme; Ankara'daki Vize Başvuru Merkezimiz, 16 Nisan 2019 tarihinden itibaren yeni bir lokasyonda hizmet vermeye devam edecektir. 16 Nisan 2019 Salı günü itibariyle başvuru yapacak kişilerin başvurularını “ İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A Çankaya/Ankara 06530 – Regnum Sky Tower” adresinden yapmaları gerekmektedir