Top Button

Що робити після подачі документів

Після того, як Ви подали документи до ППВА, вони будуть передані на розгляд до відповідної Консульської установи та винесення нею відповідного рішення (протягом 6 робочих днів). Термін розгляду справ – 6 робочих днів від дати отримання Консульською установою документів, необхідних для видачі візи.

Для подачі докуметів на апеляцію (виключно на апеляцію) прохання здійснити реєстрацію за посиланням У випадку подачі у форматі поштового відправлення, термін розгляду апеляції може бути продовжений.

В індивідуальних випадках, особливо за необхідності проведення більш поглибленого аналізу документів, термін розгляду справи для ухвалення рішення за клопотанням про оформлення національної візи може бути продовжений до 30 календарних днів, візи Шенген – до 45 календарних днів.

Клієнтам рекомендовано подавати документи на отримання візи приблизно за 4 тижні до запланованої дати подорожі.

Як отримати паспорт?

  1. Коли паспорт буде готовий для отримання, ППВА залюбки доставить його в зручний для клієнта час та місце – за 220 грн. на зазначену Вами домашню адресу або за 200 грн. на відділення «Нової Пошти» (переглянути список відділень – натисніть тут.) Послугу можна замовити під час подачі документів для отримання візи. Дана послуга дозволить заощадити час для Вас та Вашої сім’ї. Більше інформації - натисніть тут.
  2. Отримати паспорт або картку МПР у ППВА клієнт може виключно після здійснення попередньої реєстрації до ППВА. Щоб здійснити реєстрацію до ППВА, натисніть тут

    Увага! Щоб здійснити реєстрацію до ППВА Львова, Івано-Франківська та Ужгорода, натисніть тут.

    У випадку здійснення реєстрації до будь-якого ППВА, окрім ППВА Львова, Івано-Франківська та Ужгорода, слідуйте наступній інструкції:

    На сторінці входу до персонального аккаунту потрібно зареєструвати себе як нового користувача (створити власний логін та пароль для входу на сторінку реєстрації). Для цього використовуйте адресу своєї власної електронної скриньки. Після входу на сторінку реєстрації потрібно обрати відповідну категорію ("Паспорт" - у випадку реєстрації на отримання паспорта або "Картка МПР" - у випадку реєстрації на отримання картки МПР), місто ППВА отримання паспорта або картки МПР, обрати вільну дату та час отримання документів у ППВА. Після успішної реєстрації на Вашу адресу електронної скриньки надійде лист-підтвердження про здійснену Вами реєстрацію. Роздрукуйте даний лист і надайте у ППВА.

    Увага! Якщо Ваш паспорт перебуватиме ще на розгляді у Консульській установі, здійснити реєстрацію не буде можливості.

Що потрібно мати при собі, для отримання паспорта? 

а) Клієнту особисто: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА та внутрішній паспорт

б) Батькам за неповнолітніх дітей: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про народження

в) Одним із подружжя: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про шлюб.

Повну інформацію, про додаткові послуги ППВА для клієнтів, які подають документи для отримання візи до Польщі можна знайти тут.

У випадку, якщо Клієнт не з’явився за своїм закордонним паспортом/карткою МПР до ППВА протягом 30 (тридцяти) днів з моменту видачі з Консульської установи до ППВА, паспорт/картку МПР буде повернуто для зберігання до Генерального Консульства Республіки Польща та для подальшої його передачі до органів МЗС України.

Попередня сторінка