Top Button

Як подати документи

Клієнти, які хочуть подати документи на отримання національної візи, візи Шенген або дозволу на Малий прикордонний рух можуть скористатися послугами Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні.

Тепер Вам не потрібно очікувати дату реєстрації для того, щоб подати документи

Для Вашої зручності та в цілях дотримання усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА, Ви можете подати документи у форматі „Поштового Відправлення” у будь-який зручний для Вас час, включаючи день оплати за послуги Візового центру. Для детальної інформації натисніть тут

Також інформуємо, що кожен клієнт, який планує подавати документи на візу має можливість подавати документи безпосередньо у Консульській установі при умові попередньої реєстрації на інтернет-сторінці https://www.e-konsulat.gov.pl/

Підстава для прийняття документів:

 • на національну візу – офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі
 • на отримання візи Шенген – документи, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі, реєстрація у відповідному консульському окрузі
 • на отримання дозволу на Малий прикордонний рух - реєстрація місця проживання у Львівському чи Луцькому консульському окрузі
 • Клієнти, які зареєстровані у Луганській або Донецькій області, можуть подавати документи на отримання візи в будь-якому ППВА на території України за умови надання одного з документів, вказаних нижче:
 • у випадку подачі документів на національну візу: довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області
 • у випадку подачі документів на візу Шенген:

  • документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі
  • документи, які підтверджують факт навчання в відповідному консульському окрузі
  • довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області

Крок 1: Визначте мету поїздки до Республіки Польща та зберіть усі необхідні документи.

 • У випадку короткострокового перебування (максимум 90 днів протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання візи Шенген
 • У випадку довгострокового перебування (більше 91 дня протягом наступних 365) Ви маєте подавати документи на отримання національної візи.

Щоб отримати більше інформації про візу Шенген – натисніть тут, про національну візу – натисніть тут, про дозвіл на Малий прикордонний рух – натисніть тут.

Підготуйте повний комплект документів, необхідних для подачі на обрану Вами категорію візи. Cписок необхідних документів можна знайти на сайті.

Крок 2: Перевірте відповідність до Консульського округу.

Клієнти, які подають документи на отримання візи повинні звертатися до відповідного Консульського округу, до якого вони належать. Щоб отримати інформацію про територіальну компетенцію Консульського Відділу Посольства Республіки Польща та Генеральних Консульств – натисніть тут.

Крок 3: Здійсніть попередню оплату сервісного збору для реєстрації до ППВА з метою подачі документів до ППВА.

Увага! Оплата консультаційної послуги (сервісного збору) свідчить про те, що Замовник (Клієнт) підтверджує прийняття (акцепт) Пропозиції (оферти) на укладання договору про надання послуг товариством з обмеженою відповідальністю «Ві Еф Консалтінг Сервісиз» (надалі – «Договір») у розумінні ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України на умовах, які затверджені протоколом дирекції та наказом генерального директора ТОВ «ВІ ЕФ КОНСАЛТІНГ СЕРВІСИЗ», які оприлюдненні на сайті https://www.vfsglobal.com/region/ukraine/ або за посиланням – натисніть тут.

Оплата сервісного збору свідчить про повне розуміння Клієнтом змісту Договору, значень термінів і всіх його умов.

Зібравши всі необхідні документи, здійсніть попередню оплату сервісного збору за послуги ППВА, обравши один із наведених нижче способів:

 1. Онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24».

  Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку* https://newclient.kredobank.com.ua/visa/ або ПриватБанку** https://privatbank.ua/apps/privat-24

  • Здійснити оплату онлайн через КредоБанк можуть як клієнти банку, так і інші особи, які не являються клієнтами даного банку. На веб-сторінці «Оформлення заявки на оплату сервісного збору Візового Центру» потрібно натиснути на кнопку «Оплатити онлайн».

    Здійснити оплату онлайн через «Приват24» можуть лише клієнти ПриватБанку та лише індивідуальну оплату особисто для себе (виключення становить оплата одним з батьків за неповнолітню дитину (до 18 років).

    Якщо Ви плануєте подавати документи одночасно разом з чоловіком/дружиною та/або з неповнолітніми дітьми (в один день в одному ППВА) і бажаєте здійснити групову (сімейну) оплату (не більше 5 осіб), тоді Вам потрібно звернутись до відділення ПриватБанку і здійснити оплату в касі банку, так як у «Приват24» опція здійснення групової оплати відсутня.

    У додатку «Приват24» у Вашому особистому аккаунті у розділі «Платежі» в полі «Новий платіж» потрібно вказати «VFS» і натиснути кнопку «Пошук».

    Увага! Здійснити оплату онлайн через «Приват24» можуть лише клієнти ПриватБанку і якщо під час подачі документів у ППВА, перевіряючи банківську квитанцію оплати сервісного збору, працівником ППВА буде виявлено, що прізвище та ім'я платника відрізняється від прізвища та імені особи, яка подає документи на візу – документи не будуть прийняті у ППВА і доведеться знову здійснювати оплату сервісного збору та повторно реєструватися до ППВА.

 2. У відділенні КредоБанку (адреси відділень – натисніть тут), або Ідея Банку (адреси відділень – натисніть тут) або ПриватБанку (адреси відділень – натисніть тут) на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту, оплатіть сервісний збір (для оримання інформації про актуальну вартість послуги ППВА натисніть тут). У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати необхідно:

1. Вказати актуальний номер Вашого особистого телефону.

2. Обрати ППВА, до якого будете подавати документи (відповідно до Консульського округу згідно з Вашою реєстрацією місця проживання (пропискою).

Після здійснення оплати Ви отримаєте квитанцію з унікальним кодом PTN для реєстрації.

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним, доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що Вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти.

Можна здійснити лише одну оплату для одного клієнта. У випадку, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не мине – по всіх наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти цих оплат.

Крок 4: Здійсніть реєстрацію до ППВА.

Детальна процедура реєстрації – натисніть тут.

Крок 5: Подача документів

З`явіться до Пункту Прийому Візових Анкет в призначений день та час подачі документів і подайте заповнену анкету разом з усіма необхідними супровідними документами відповідно до мети подорожі. Додатково обов’язково надайте оригінал чеку про оплату послуг ППВА.

Під час подачі документів Ви можете замовити додаткові послуги:

 • заповнення візової анкети;
 • кур’єрської доставки Вашого паспорта;
 • СМС-повідомлення про готовність Вашого паспорту до видачі;
 • в ППВА Ви маєте можливість оформити страховий поліс та зробити якісне фото;
 • послуга фотокопіювання.

Усі додаткові послуги можуть бути замовлені лише за Вашим бажанням.

Крок 6: Оплатіть необхідну суму за додаткові послуги.

Працівник ППВА надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити у касі: візовий збір оплачується готівкою у євро або в гривнях у касі банку, за умови замовлення додаткових послуг ППВА – послуги оплачується у гривнях у касі ППВА. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

Зауважте, у випадку оплати візового збору в касі банку утримується комісія банку.

Крок 7: Надайте біометричні дані.

Якщо Ви подали документи на отримання візи Шенген до Польщі, Вам необхідно пройти у спеціально створену біометричну кабіну та надати свої біометричні дані після здійснення усіх необхідних оплат.

Якщо Ви подали документи на отримання національної візи, Вам не потрібно надавати біометричні дані.

Далі (Наступна сторінка) Попередня сторінка