Top Button

Вітаємо на веб-сайті Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні! На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспорта, а також іншу корисну інформацію. Уся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Польща в Україні.

Scam alert
 • Важлива інформація про зміни у прийомі анкет від 8 лютого 2021– натисніть тут
 • Ви маєте можливість придбати страховий поліс компанії PZU у Візовому Центрі. Компанія PZU гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Дізнатися більше - тут
Important information icon
 • Шановні клієнти!

   

  У зв’язку з продовженням посилених карантинних обмежень у м.Запоріжжя, Хмельницький та Житомир до 10 травня 2021 р.,

  піклуючись про здоров’я та безпеку наших клієнтів, прийом документів у ППВА цих міст відбуватиметься лише у форматі «Поштового відправлення». Клієнти, які були записані на подачу документів безпосередньо до ППВА повинні відправити свої документи кур’єрською службою «Нова Пошта» за 1 день до підтвердженої реєстрації до ППВА.

   

  Видача паспортів відбуватиметься в звичайному режимі.

 • Шановні клієнти!

   

  Інформуємо, що з 05.05.2021 ППВА міста Київ відновлює свою роботу та прийом клієнтів безпосередньо у ППВА.

 • Шановні клієнти!

  Інформуємо, що з 26.04.2021 ППВА міста Чернівці та Вінниця відновлює свою роботу та прийом клієнтів безпосередньо у ППВА.

 • Шановні клієнти!

  Інформуємо Вас, що Генеральне Консульство Республіки Польща у місті Харкові відновлює прийом клієнтів у візових справах з 20.04.2021.

 • Шановні клієнти!

  Беручи до уваги погіршення епідеміологічної ситуації в країні та загальне посилення карантинних обмежень, задля вашого здоров'я та безпеки рекомендуємо реєструватись на подачу документів у форматі «поштового відправлення» через кур’єрську службу «Нова Пошта».

  Для цього, здійснюючи передоплату сервісного збору в банку, потрібно обрати тип подачі документів у форматі «поштового відправлення».Ознайомитись із процедурою подачі документів у форматі «поштового відправлення» - натисніть тут

  Якщо Ви вже здійснили оплату для подачі документів у ППВА, поінформуйте, будь ласка, оператора колл-центру, що бажаєте змінити тип подачі, і вам буде запропонована інша дата подачі через кур’єрську службу «Нова Пошта».

 • Шановні Клієнти!

  Перш ніж подати документи у форматі поштового відправлення, будь ласка, прочитайте та роздрукуйте список усіх необхідних документів та переконайтесь, що вони відповідають усім вимогам Консульства.

  Документи подані до ППВА поштою, будуть передані до Консульських установ, у тому стані в якому їх отримали у Пункті Прийому Візових Анкет.

  Візовий центр не повідомлятиме вас про будь-які недоліки поданої візової заяви та не вимагатиме їх донесення.

  Зверніть увагу, що відсутність будь-яких підтверджуючих документів може призвезти до відмови у видачі візи.

 • Шановні Клієнти!

  Інформуємо Вас, що починаючи з 15 березня 2021 року подача документів до ППВА в Україні у форматі «Поштового відправлення» відбуватиметься лише на підставі попередньої реєстрації. Зробивши передоплату в банку, зачекайте, поки кол-центр зв’яжеться з вами, щоб підтвердити дату відправлення документів.

  Надсилання заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів. ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою.

  Заявники, які сплатили збір за подачу документів у форматі «Поштового відправлення» до 14 березня 2021 року, можуть відправити документи до ППВА до 26 березня 2021 року. Надсилання документів в інший термін до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

  Щоб дізнатися більше – настисніть тут

 • Увага!

  Перш ніж надсилати документи поштою, уважно ознайомтеся зі списком необхідних підтверджуючих документів та переконайтесь, що заява та документи надіслані до ППВА відповідають вимогам і комплект є повний.

  Документи, надіслані до ППВА у форматі «Поштового відправлення», будуть передані до консульських установ у тому вигляді, в якому вони були отримані. ППВА не повідомлятиме про будь-які недоліки поданої візової заяви та не вимагатиме її доповнення.

  Зверніть увагу, що відсутність будь-яких підтверджуючих документів може призвести до отримання рішення про відмову у візі.

Призначити дату та час подачі документів

calender

Призначити дату подачі документі до ППВА

Натисніть тут

Перевірити стан готовності документів

Laptop Icon

Перевірити стан заяви після подачі документів в ППВА

Натисніть тут

Процедура реєстрації до ППВА

 • image5

  Відвідайте банк та здійсніть оплату

  Особисто відвідайте будь-яке відділення Ідея чи Кредо Банку та здійсніть оплату на підставі закордонного паспорта

 • image1

  Відвідайте вебсайт та підготуйте документи

  Відвідайте вебсайт та підготуйте повний пакет документів для подачі відповідно до мети поїздки. Упевніться, що документи відповідяють вимогам Генерального Консульства РП в Україні.

 • image1

  Отримайте код ПТН

  Отримайте банківський код надавши Ваш дійсний номер телефону

 • image1

  Очікуйте дзвінок з колл-центру VFS Global

  Оператор колл-центру зв’яжеться з Вами для підтвердження реєстрації

 • image1

  Надайте підтвердження усіх деталей

  Підтвердіть дату і час реєстрації, запропоновані оператором, або відхиліть їх і отримайте нову дату

Крок

Анкета онлайн


Візові збори та оплати за послуги ППВА

Натисніть тут

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі

Location Icon

Щоб дізнатися, де знаходиться найближчий ППВА, будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини і повідомлення

Шановні Клієнти, інформуємо вас щодо перших доступних дат,...

Published on 02 May 2021

У зв’язку з продовженням посилених карантинних обмежень...

Published on 01 May 2021


Дізнатись більше
courier servuce