Top Button

 

 

Візові збори та оплати за послуги ППВА

Візовий збір за розгляд заявки на отриманні візи Шенген

Після подачі документів у віконці в ППВА, необхідно сплатити наступні збори:

Тип візи Громадяни України*, Білорусії, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії*, Македонії, Молдови*, Сербії, Чорногорії Громадяни інших країн
Шенгенська віза 35 Євро 80 Євро (для осіб віком від 12 років)
40 Євро (для осіб віком від 6 до 12 років)

* громадяни України, Грузії, Молдови, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до країн-учасниць Шенгенської угоди без візи.

У виняткових ситуаціях та після надання відповідних доказів клієнтом, Генеральне Консульство Польщі може прийняти рішення про прискорений розгляд візової заявки. У такому випадку оплата становить 70 Євро (дана можливість є лише для громадян України та Росії).

Даною можливістю можуть скористатися лише ті клієнти, які зареєстровані поза областю, в якій знаходиться дипломатична установа, до якої подаються документи на візу, але згідно територіальної приналежності (напр., до Консульського відділу Посольства РП у м. Києві документи на візу з прискореним розглядом візової заявки можуть подати клієнти, які прописані в Кіровоградській, Черкаській, Чернігівській областях, окрім тих, хто прописаний у Київської області).

Щоб отримати інформацію про візову політику, клієнтів, які звільняються від сплати візового збору, Угоди – натисніть тут.

Щоб знайти більш детальну інформацію про звільнення від сплати консульського збору натисніть тут

Національна віза тип «Д»

Тип візи Громадяни України    Громадяни інших країн
Національна віза типу «Д» 0 Євро 80 Євро

У виняткових ситуаціях та після надання відповідних доказів клієнтом, Генеральне Консульство Польщі може прийняти рішення про прискорений розгляд візової заявки. У такому випадку оплата становить 30 Євро для громадян України та 110 Євро для громадян інших країн.

Дозвіл на Місцевий прикордонний рух

ТИП ЗАЯВКИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
МПР 20 Євро

Щоб детальніше ознайомитися з переліком категорії осіб, які звільняються з візової / консульської оплати – натисніть тут

Оплати за послуги ППВА

Вид збору Вартість Примітка
Сервісний збір за особу* 14 € / 460 грн. Включно з 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Сервісний збір за особу (картка МПР)* 4 € / 130 грн. Включно з 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Комплекс логістичних послуг (включаючи ПДВ) 400 грн. Включно з 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Заповнення візової анкети (включаючи ПДВ) 110 грн. Додаткова послуга
Кур’єрська доставка (включаючи ПДВ):

- стандартна доставка

(на вказану адресу);

- отримання документів в офісі кур’єрської компанії.
220 грн.

200 грн.
Додаткова послуга
Фотопослуга (включаючи ПДВ) 65 грн. Додаткова послуга
Послуга медичного страхування Оплата згідно з тарифами страхової компанії Додаткова послуга
Фотокопіювання (включаючи ПДВ) 5 грн. за копію Додаткова послуга
СМС (включаючи ПДВ) 60 грн. Додаткова послуга

Важлива інформація:

Сервісний збір оплачується за кожну візову заяву. Додаткові послуги надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Консульства щодо Вашої візової заяви.

Візовий збір має бути сплачений тільки готівкою в Євро у касі Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі або у касі відповідного банку. У випадку відсутності Євро під час оплати, є можливість обміняти Гривні на Євро у касі в ППВА або в банку. Задля зручності, будь ласка, впевніться, що маєте відповідну суму для оплати візового та сервісного збору.

Сервісний збір має бути сплачений тільки готівкою в Гривні. Курс валют і сума візового збору можуть змінюватися в залежності від рішення Національного Банку України. Під час оплати додатково необхідно сплатити комісію за послуги банку.

Незалежно від прийнятого рішення щодо поданої візової заяви, візовий збір не повертається у зв’язку з тим, що його оплата пов’язана з розглядом справи. Усі наведені вище сервісні збори також не повертаються без огляду на прийняте рішення.

Сервісні збори можуть бути змінені без попереднього інформування.