Top Button

Önemli Bilgi

 • 14.06.2018 - 15.07.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 Dünya Kupasını ziyaret etmek için Rusya Federasyonu'nu ziyaret etmeyi planlayan taraftarların ilgisini çekiyoruz.

  Maç için bilet www.fifa.com/tickets adresinden satın alınabilir

  Bilet alımından sonra www.fan-id.ru adresinden bir “FAN ID” kayıt ettirmelisiniz

  Ayrıntılı talimatlar ve bilgiler www.fan-id.ru sitesinde listelenmiştir

  Tüm bilgiler detayları ile : http://www.vfsglobal.com/fan-id/ sitemizde mevcuttur

  FAN ID nedir?

  FAN kimliği, 2018 FIFA Dünya Kupası maçlarından herhangi birine katılabilmek için herkesin sahip olması gereken bir belgedir. Bir bilet satın alarak bu web sitesinde başvuru yaptıgınız takdirde FAN kimliğine sahip olabilirsiniz. Bu sitede, 2018 FIFA Dünya Kupası ™ FAN ID'si, başvuru formunun doldurulması ve FAN ID Dağıtım merkezlerinin konumları hakkında eksiksiz bilgi bulabilirsiniz. 2018 FIFA Dünya Kupası maçına bir bilet satın almak için lütfen www.fifa.com/tickets adresine gidiniz. İlaveten, özel trenlerden herhangi birine ücretsiz bilet rezervasyonu yapmak için lütfen www.transport2018.com adresini ziyaret ediniz.

  FAN ID, Dünya Kupası FIFA 2018 ™ maçlarının izleyicilerine rahat bir geçiş ve stadyumda güvenli bir konaklama için veriliyor. FAN ID, spor etkinliklerinin organizatörlerinin de maç günlerinde serbest seyahatten yararlanmalarını mümkün kılar.

  FIFA 2018 ™ Dünya Kupası için Rusya Federasyonu’na seyirci olarak gelen yabancı vatandaşlar, FAN ID ve geçerli pasaport ile vizesiz - çok girişli olarak Rusya Federasyonu’nu ziyaret edebelir.

  FAN ID FIFA; Dünya Kupası 2018 ilk maç tarihinden 10 gün önce ve son maç tarihinden 10 gün sonra geçerli olacaktır.
 • ’SAHTE WEBSAYFALARINDAN HABERDAR OLUN !!’’
 • Sahte iş başvurularına karşı dikkatli olunuz. Detaylar için – tıklayınız.