Top Button

Önemli Bilgiler

 • 21 Temmuz 2022

  Internet sayfamız yenilenmiştir. Lütfen buraya tıklayarak yeni işlemleriniz açılan sayfada yapın

 • 07 Temmuz 2022

  Lütfen dikkat resmi tatil dolayısı ile 8 - 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında ofislerimizden başvuru kabul edilmeyecektir

 • 27 Haziran 2022

  28 Haziran itibariyle İzmir Vize Başvuru Merkezi geçici olarak Çankaya, Gazi Osman Paşa Blv. No 13, 35240 Konak/İzmir adresinde bulunan Kordon Otel Çankaya adresine taşınmıştır. Bu nedenle randevusu olan tüm müşterilerin vize başvurularını bir sonraki duyuruya kadar Kordon Otel Çankaya'ya yapmaları gerekmektedir.

 • “Vize Başvuru Merkezlerinde Evcil Hayvan Kısıtlaması”

  VFS Global, tüm müşterilerin ve çalışanların sağlığını ve güvenliğini sağlamaktan sorumludur. Bu amaca uygun olarak, müşterilerimizden evcil hayvanlarını Vize Başvuru Merkezine getirmemeleri rica olunur.

  Bazı müşteriler kendilerini tehdit altında hissedebilir. Veya müşterilerde enfeksiyon tehdidi ve alerjiye neden olabileceğinden; ofislerde ve ofis eşyalarında fiziksel zarara sebep olabileceklerinden Vize başvuru merkezlerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

 • 19 Ağustos 2021

  Antalya vize başvuru merkezimiz 23 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Pazartesi - Cuma (Web sitesinde belirtilen resmi tatiller hariç) günleri arasında vize başvurusu almaya başlayacaktır.

 • 01 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Çalışma İzni Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi ve Geri Dönüş Vizesi için Online Randevu Sisteminden randevularınızı oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0212 373 58 28 telefon numarası ile Çağrı Merkezini arayabilirsiniz” (Sadece İzmir Vize Başvuru Merkezi için geçerlidir)
 • Dolandırma amaçlı iş tekliflerine karşı uyarı.Daha fazla bilgi için buraya tıklayın